top of page
Writer's pictureShanen Iványi

Magabiztos győzelem a női kupában

A KIZOTTI Csepel TC női csapata fölényes győzelmet aratott a Kecskeméti LC ellen a hétvégi kupa mérkőzésen. A csapat magabiztos teljesítményt nyújtott, és 7-0 arányban diadalmaskodott a hazai pályán.

Kizotti Csepel TC - Kecskeméti LC 7-0 (3:0)

Papírgyári pálya Jv.: Molnár Kira (Geiger Ervin Zalán, Bodolai Milán)

Kizotti Csepel TC: Bujdosó Annamária (Reibl Orsolya '46). – Simon Dorottya, Kolárová Roxana, Nagypál Fatima (Nádudvari Anna '46), Hári Kata, Terdik Ivett, Fábián Rebeka (Balogh Noémi '46), Malinovszky Cintia (Fogl Katalin '60), Skultéty Tamara (Hevesi Rebeka '60), Fekete-Bernhardt Barbara, Steyer Emese.

Vezetőedző: Kincses Ernő

Kecskeméti LC: Illés M. (Tóth K. '82) - Szaszkó T., Zsoldos Zs., Tóth R., Bertalan L., Vígh D., Kis L., Tóth Sz., Györe P., Filutás A., Szöllősi L. (Jakab D. '66)

Vezetőedző:

Gólszerzők: Terdik Ivett '10, Malinovszky Cintia '19, Skultéty Tamara '27,  Fekete-Bernhardt Barbara '59,'90, Fogl Katalin '69, Hári Kata '81,

Kincses Ernő:

Végre tétmérkőzésen nézhettük meg a csapatot, hálistenek, hogy ez a mérkőzés nem maradt el. Az első félidőben nagyon kapkodóan és sok hibával játszottunk. A szünetben újra beszéltük a dolgokat és a második félidőben már jobban játszottunk. Gratulálok a lányoknak! A győzelmünket Ráporti Laurának ajánjuk! Várunk vissza Laura!